O firmie

Wizja

Wizja

Idea budowy innowacyjnej agencji doradczej towarzyszyła założycielom firmy MitrumConsulting od momentu jej powstania . Od lat świadczymy usługi najwyższej jakości z zakresu doradztwa biznesowego, obejmujące między innymi inżynierię strategii gospodarczych i sprzedażowych, badania ilościowe i jakościowe, audyty, analizy rynku i konkurencji, strategie marketingowe oraz optymalizacje modeli biznesowych.

Skuteczność

Skuteczność

Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie, które zdobywaliśmy w trakcie realizacji projektów zarówno dla sektora prywatnego, jak i publicznego. Wspieramy Klientów na wszystkich płaszczyznach działania i dajemy gwarancję wykorzystania pełnego potencjału zasobów przedsiębiorstw. Pomogliśmy już kilkuset partnerom w rozwijaniu ich firm w Polsce, a także na rynkach zagranicznych.

Efektywność

Efektywność

Innowacyjność naszych działań polega na tym, że cele biznesowe Klienta są zawsze naszymi wyzwaniami. Każdorazowo analizujemy potencjał monitorowanego biznesu, opracowując długofalowe i wielokanałowe plany działania. Projektując i realizując zlecone działania doradcze na bieżąco reagujemy na zmieniające się otoczenie i sytuacje kryzysowe.

Doświadczenie

Doświadczenie

Posiadamy rozbudowaną bazę kontaktów oraz współpracujemy z gronem ekspertów łączących doświadczenia gospodarcze, informatyczne, logistyczne, medialne i polityczne. Nasze programy konsultują specjaliści w zakresie socjologii, psychologii społecznej i infobrokeringu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a nasza skuteczność potwierdzona została wieloma nagrodami rynkowymi.

Zaufanie

Zaufanie

W relacji z naszymi Klientami stawiamy na partnerstwo, wiedzę i profesjonalizm, a proponowane rozwiązania mają się przyczynić do zapewnienia stałego rozwoju potencjału biznesowego. Ciągle podnosząc jakość oferowanych usług oraz budując długotrwałe relacje z Klientami staramy się w pełni zaspokoić indywidualne potrzeby każdego z nich.